Kontakt

Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Udzielimy wszelkich informacji niezbędnych w procesie realizacji zamówienia, pomożemy dobrać najlepsze towary i przygotujemy indywidualną wycenę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również w soboty.

Adres

Sportech Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 11a

62-030 Luboń

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek

8:00 - 16:00

sobota

8:00 - 16:00

Kontakt

tel.: +48 (61) 835 00 26

fax.: +48 (61) 830 10 41

e-mail: sportech@sportech.pl

Dane do faktury

Sportech Sp. z o.o.

ul. 28 Czerwca 1956r. nr 396

61-441 Poznań

NIP: 783-10-09-119



Dział reklamacji (Serwis)

Dział księgowości

 

Magdalena Leszczyńskareklamacje@sportech.pltel. wew. 3
Pełniąca obowiązki księgowejksiegowosc@sportech.pltel. wew. 5
 

Dział handlowy

Jan Kimla

DESKOROLKI, ŁYŻWOROLKI, ŁYŻWIARSTWO

j.kimla@sportech.pltel. 509 903 695
Donata Kowal

GRY, ZABAWKI, SPRZĘT SZKOLNO TRENINGOWY, TURYSTYKA

kowal@sportech.pltel. 61 835 00 26
Piotr Prymas

Zamówienia Internetowe

prymas@sportech.pltel. wew. 2
Hubert Kochański

DART, UNIHOK

hubert@sportech.pltel. 512 165 022
Danuta Zaworska

Nadruki na odzieży

nadruki@sportech.pl
Michał Gratkowski

SPORTY WALKI, SPORTY ZIMOWE, KOLARSTWO I AKCESORIA

m.gratkowski@sportech.pltel. 61 835 00 26
Damian Pawlak

OBUWIE, RĘKAWICE I NAGOLENNIKI PIŁKARSKIE

d.pawlak@sportech.pltel. 61 835 00 26
Rafał Rozwadowski

FITNESS, TENIS ZIEMNY, BIEGANIE, TRENING (ODZIEŻ I BUTY)

rozwadowski@sportech.pltel. 516 015 520
Sylwia Król

TROFEA SPORTOWE, TABLICZKI NA PUCHARY I MEDALE

tabliczki@sportech.pltel. wew. 4
Maciej Kaniasty

ODZIEŻ PIŁKARSKA, PIŁKI NOŻNE

m.kaniasty@sportech.pltel. 61 835 00 26
Małgorzata Rochowska

ZAMÓWIENIA B2B

m.rochowska@sportech.pltel. 61 835 00 26
Sylwia Pawlisiak

ODZIEŻ LIFESTYLE I SPORTSTYLE, BADMINTON, TENIS STOŁOWY

s.pawlisiak@sportech.pltel. 61 835 00 26
Andrzej Wieczorkiewicz

PIŁKI RĘCZNE, DO KOSZYKÓWKI, SIATKARSKIE, PLECAKI, TORBY

a.wieczorkiewicz@sportech.pltel. 61 835 00 26
PolsportUhlsportPumaThera BandKKS LechSpaldingUnder ArmouradidasRucanor

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies.

Polityka prywatnościAkceptuje
Wyłącz tryb pracy z klientem

W celu wyłączenia trybu pracy z klientem prosimy o autoryzację hasłem logowania do Twojego konta

Produkt został dodany do koszyka
Uwaga! Brak możliwości zamówienia większej ilości!
Proszę sprawdzić koszyk, gdyż ilośc która została dodana przekracza aktualny stan magazynowy
Przekroczenie przyznanego kredytu kupieckiego

Nastąpiło przekroczenie twojego limitu kupieckiego o .. zł brutto
Twój wolny kredyt kupiecki wynosi .. zł brutto

Aby kontynuować zamówienie:
  • Zmodyfikuj zawartość koszyka do wartości wolnego kredytu
  • Wybierz inny sposób zapłaty niż przelew terminowy
  • W celu zwiększenia przyznanego kredytu kupieckiego skontaktuj się z opiekunem handlowym lub pod ogólnym numerem telefonu 61 835 00 26